دسته‌بندی نشده

جاکفشی داشبوردی چگونه به خانه های ما راه پیدا کرده است؟

جاکفشی داشبوردی
83 / 100

خرید جاکفشی داشبوردی یکی از بهترین روش ها برای تمیز نگه داشتن ورودی و مرتب سازی کفش ها می باشد. پا قلب دوم انسان است همانطور که برای کفش ها هزینه فروان می کنید باید نگهداری از آنها سلیقه به خرج دهید و از یک جاکفشی  استفاده کنید.

جاکفشی داشبوردی

جاکفشی داشبوردی

مزایا خرید جاکفشی داشبوردی

برای زیباتر شدن دکوراسیون ورودی منزل وجود یک جاکفشی شیک لازم است. شما در طول روز مسافت زیادی با کفش هایتان راه رفته اید و باکتری های زنده  بسیاری در کف کفش هایتان است بنابراین بهترین راهکار برای جلوگیری از ورودی آلودگی به خانه خارج کردن کفش ها جلوی درب و قرار دادن انها دورن جاکفشی است. جاکفشی داشبوردی بسیار جا دار و برای خانواده های پر جمعیت و یا افرادی که علاقه به خرید کفش های گوناگون دارند مناسب است.

قیمت جاکفشی داشبوردی

قیمت جاکفشی ها بر اساس اندازه و جنس و رنگ مشخص می شود و قیمت هر مدل با دیگری متفاوت است. شما صرفا ملزوم به خرید جاکفشی هایی که در بازار است نیستید می توانید مدل و رنگ پیشنهادی خودتان را سفارش دهید و تحویل بگیرید.

جاکفشی داشبوردی جدید

جاکفشی داشبوردی جدید

جاکفشی داشبوردی در مدل و رنگ و تعداد طبقات متفاوت ساخته می شوند شما باید بر اساس تعداد کفش ها و فضایی که می خواهید جاکفشی را در آن قرار دهید مدل را انتخاب کنید. معمولا در هر درب 5 جفت کفش قرار میگیرد.

جاکفشی داشبوردی چگونه به خانه های ما راه پیدا کرده است؟

 

جاکفشی داشبوردی چگونه به خانه های ما راه پیدا کرده است؟

جاکفشی داشبوردی چگونه به خانه های ما راه پیدا کرده است؟

از وقتی که خانه ها کوچک تر شدن و خانه های آپارتمانی جایگزین خانه های ویلایی شدند معمولا فضای کم خانه ها توفیق اجباری شد که حدالامکان وسایل کوچک و قابل استفاده خریداری شود. جاکفشی داشبوردی جایگزین جاکفشی های چند طبقه و ویترینی شدند. همانطور که در عکس مشاهده می کنید جاکفشی داشبوردی قابلیت نصب به دیوار دارد و فضای کمی اشغال می کند که این ترفند بسیار مناسب خانه های آپارتمانی و یا ورودی های کوچک است و همچنین از آسیب و کهنه شدن کفش ها جلوگیری می کند.

انتخاب رنگ جاکفشی

همانطور که مدل جاکفشی مهم است به همان اندازه رنگ حائز اهمیت است. انتخاب رنگ مناسب جلوه مدل جاکفشی را دو چندان می کند اگر خانه کوچکی دارید از انتخاب رنگ های تیره خودداری کنید هر چه رنگ های انتخابی روشن تر باشند فضا بزرگتر و دلبازتر به نظر می رسد رنگ سفید و کرم از مناسب ترین رنگ ها هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *