دسته‌بندی نشده

دکوراسیون رستوران

دکوراسیون رستوران
52 / 100

ایده پردازی برای دکوراسیون رستوران از قدم های اولیه مهم قبل از اقدام به افتتاح رستوران است. موفقیت یک رستوران عمدتا به کیفیت طراحی داخلی و خدمات مشتری ارائه شده توسط رستوران بستگی دارد. کاملا واضح است که کیفیت غذا و خدمات عالی به مشتری ، ستون های مهم موفقیت هر رستوران در طولانی مدت است. اما با رقابت روزافزون در تجارت رستوران ها و بارها ، طراحی داخلی ابتکاری به سومین ستون موفقیت فوق العاده پروژه در عصر امروز تبدیل می شود.

چیدمان رستوران لوکس

چیدمان رستوران لوکس

اهمیت دکوراسیون رستوران

موفقیت رستوران مانند خانه ای از کارتها است که در آن هر کارت نقش خود را دارد و اثبات می شود که طراحی داخلی یکی از پایه های اصلی کارت ها است. این نه تنها نوع آشپزی یا کیفیت طعم و مزه است که مشتری را به رستوران شما جذب می کند ، بلکه همچنین محیطی است که او را مجذوب خود می کند. ایدئولوژی اساسی یک طراحی داخلی برای رستوران شما باید تجربه مشتری شگفت انگیز را که بیشتر بر اساس فضای رستوران و تجربه غذاخوری است ، معطوف کند. هر رستوران خوب حس بی عیب و نقصی از فضای داخلی دارد که در آن مشتریان احساس استقبال می کنند و از هر بقیه از اقامت خود لذت می برند. طراحی داخلی فقط به تصاویر خلاقیت در طراحی محدود نمی شود ، در واقع ، به طور مستقیم یا غیر مستقیم رفتار مشتری را تحت تأثیر قرار می دهد. 

چیدمان دکوراسیون

چیدمان دکوراسیون

اصول طراحی دکوراسیون رستوران

قبل از برنامه ریزی برای طراحی داخلی و دکوراسیون ، طراحی آشپزخانه و میله باید در هسته اصلی طراحی رستوران باشد. سایر اجزای طراحی رستوران می تواند لوازم جانبی مورد نیاز برای سرو غذا مانند ظروف ، میز و صندلی باشد. افرادی که در طراحی یک رستوران شرکت دارند نیز باید سعی کنند اطمینان حاصل کنند که اقدامات غذایی توسط مراجعه کنندگان قابل مشاهده و درک است. تیم طراحی باید با سایر متخصصان درگیر پروژه مانند معماران ، مهندسان ، دکوراتورها ، سازندگان ، مدیران و مالکان در ارتباط مداوم باشد.

طراحی رستوران

طراحی رستوران

در هنگام طراحی دکوراسیون رستوران باید به نکات زیر توجه داشته باشید:

  • طراح باید یک مفهوم دقیق با یک برنامه عملیاتی داشته باشد که در آن جزئیات دقیقاً آنچه مالک در رستوران خود می خواهد ، تجربه مشتری مورد انتظار ، محل اتاق های شستشو ، اتاق های استراحت و اتاق کارکنانو محل قرار گیری جاکفشی باید به وضوح مشخص شود.

 

  • باید مشکلات آینده را که ممکن است عملکرد آشپزخانه را تحت تأثیر قرار دهد ، شناسایی کند. آشپزخانه موتور کشتی است ، باید از نظر انرژی ، فضا و عملکرد به خوبی طراحی شده باشد و باید با تجهیزات و لوازم جانبی مناسب ، به درستی سازمان یافته و کارآمد باشد. این باید یک ارتباط بصری و الکترونیکی خوب بین دست اندرکاران و جدا از همه اینها باید یک محیط کار دلپذیر باشد.

 

  • یک دیزاینر ممکن است طراحی خود را به صورت سه بعدی تجسم کند زیرا کار در 3D باعث می شود دید واضح تری از طراحی به دست ما برسد و ما می توانیم تصمیم بگیریم که چه چیزی روی دیوارهای رستوران قرار دهیم. انتخاب اکسسوری و وسایل باید متناسب به سبک رستوران انتخاب شود.

 

  • یک طراح باید اطمینان حاصل کند که رستوران وی نمره بالایی از پایداری را کسب می کند زیرا هیچ گزینه دیگری برای توسعه پایدار نیست. برای بقا در یک فضای رقابتی ، شرکت ها و افراد باید پایداری را به عنوان یک هدف در نظر بگیرند و کسانی که در مرحله اول عمل می کنند صلاحیت هایی را کسب می کنند که مطابقت با آنها برای رقیب بسیار دشوار است.
دکوراسیون رستوران

دکوراسیون رستوران

 

دکور رستوران

دکور رستوران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *