دسته‌بندی نشده

مدل کلوزت

مدل کلوزت
52 / 100

مدل کلوزت دنیای گسترده ای دارد و هر روزه طراحان مدلهای مختلفی از آن را طراحی می کنند مهم نیست که چقدر فضای ذخیره سازی داشته باشید ، کمد لباس شما می تواند مهارت های سازماندهی خانه شما را ایجاد یا از بین ببرد. شما فقط باید اندازه فضای ذخیره سازی خود را در نظر بگیرید ، بنابراین مهم است که از آنچه دارید بیشترین بهره را ببرید.

کلوزت

کلوزت

کلوزت چیست؟

کلوزت یک مدل از کمد دیواری است که برای نگهداری از کیف و کفش و لباس مناسب است و امروزه بسیار باب شده است و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است. کلوزت مجموعه طبقه بندی شده می باشد که به راحتی می توانید به هر وسیله خود دسترسی داشته باشید.

دکوراسیون کلوزت

دکوراسیون کلوزت

ابعاد کلوزت

شما می توانید مدل کلوزت و رنگ آن را بنابر سلیقه خود انتخاب کنید اما ابعاد آن به فضای موجود بستگی دارد. کلوزت در خانه های بزرگ می تواند یک اتاق را به خودش اختصاص دهد اما در خانه های کوچک یک کمد بزرگ است معمولا در خانه های کوچک برای جلوگیری از شلوغ شدن جاکفشی را در کلوزت اختصاص می دهند.

رنگ مناسب کلوزت

رنگ مناسب کلوزت

رنگ و مدل مناسب کلوزت

یکی از دلایل اصلی استفاده از کلوزت استفاده بهینه از فضا می باشد بنابراین انتخاب رنگ آن بسیار مهم است به عنوان مثال در اتاق های کوچک بهترین گزینه انتخاب رنگ سفید می باشد که فضا را روشن تر و بزرگ تر نشان دهد اما در حالت کلی از رنگ هایی که همخوانی خوبی دارند استفاده نمایید. استفاده از آینه در کلوزت یک انتخاب هوشمندانه است که باعث می شود اتاق بزرگ تر به نظر برسد و شما برای چک کردن استایل خود به یک آینه نیاز دارید که با یک تر دو نشان می زنید.

چیدمان کلوزت

چیدمان کلوزت

مدل کلوزت

مدل کلوزت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *