دسته‌بندی نشده

میز غذاخوری

میز غذاخوری
86 / 100

 میز غذاخوری، محلی برای جمع شدن در پایان روز یا جشن گرفتن در موارد خاص فراهم می کند. به همین ترتیب ، نقطه کانونی هر خانه غذاخوری است. ما ویژگی های چهار سبک اصلی میزهای آشپزخانه و غذاخوری را تعریف می کنیم تا جستجوی شما برای یک میز عالی را آسان تر کنیم. سعی کنید رنگ میز غذاخوری را متناسب با رنگ مبلمان و جاکفشی انتخاب کنید. به طور کلی ، رایج ترین اشکال مستطیل ، گرد و مربع است. آیا نمی توانید تصمیم بگیرید که کدام مدل برای خانه شما مناسب است؟ با در نظر گرفتن سبک داخلی فعلی و میزان فضای لازم ، در مورد هر سبک در زیر اطلاعات کافی به دست آوردید. 

1.مستطیل

میز مستطیل

میز مستطیل

میزهای مستطیل که شاید محبوب ترین سبک میز ناهار خوری باشد ، برای نشستن بیشتر میهمانان بسیار مناسب است ، مخصوصاً اگر دارای یک قسمت گسترده باشد. اگر فضا محدود نباشد ، شکل مستطیل به لطف تنوع پذیری و اهداف چند منظوره ، انتخاب بسیار خوبی دارند.

2.مربع

میز مربع

میز مربع

کمی مدرن تر از سبک مستطیل ، میزهای مربع اگر فضای شما محدود باشد بسیار عالی هستند (البته به اندازه آن بستگی دارد) زیرا فضای بیشتری برای ورود و خروج از میز به شما و مهمانان شما خواهد داشت. معمولاً میزهای مربعی شکل بین چهار تا دوازده نفر قرار دارند.

3.گرد

غذاخوری گرد

غذاخوری گرد

 اگر در مهمانی های شام منظم شرکت می کنید ، میزهای دور برای ترویج باهم بودن و گفتگوهای راحت ایده آل است زیرا هر میهمان در یک فاصله نزدیک به یکدیگر نشسته است. اگر فضا محدود است ، یک شکل بیضی شکل در نظر بگیرید ، که باعث می شود اتاق بیش از حد شلوغ به نظر نرسد.

انواع پایه های میز غذاخوری

میز غذاخوری

میز غذاخوری

چهار پایه

 

میز غذا خوری چهار پایه نباید تکان بخورند،بنابراین انتخاب یک سبک چهار پایه ایده خوبی نیست اگر کف خانه های شما ناهموار باشد. با این حال ، اگر فقط چهار نفر نشسته باشید ، گزینه خوبی است زیرا همه فضای کافی برای پا دارند و دیگر میز تکان نمی خورد.

پایه

سبک های پایه از یک پایه ضخیم تنها در وسط بالای میز تشکیل شده است و اغلب دارای جزئیات تزئینی است. اگر مرتباً مهمان داشته باشید انتخاب این سبک ایده خوبی است زیرا فضای بیشتری برای پا ایجاد می کند.

پایه دو پایه

پایه های دو پایه معمولاً در میزهای غذا خوری بزرگتر دیده می شوند زیرا به تقسیم وزن بالای میز کمک می کنند. به همین دلیل ، مهمانان همچنان از فضای کافی برای پا برخوردار خواهند شد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *