دسته‌بندی نشده

میز کنسول

میز کنسول
83 / 100

میزهای کنسول عنصر مهم مبلمان هستند. میزهای کنسول بیشتر در مقابل دیوارها قرار می گیرند ، یا بعضی اوقات ثابت یا متحرک هستند. در یک زمان ، میزهای کنسول اغلب به عنوان یک هدف تزئینی مانند گلدان ها ، لامپ ها ، قاب عکس یا سایر لوازم جانبی استفاده می شدند. امروزه میزهای کنسول در انواع مختلف نظیر جاکفشی ، آینه کنسول در دسترس هستند ، از این رو زیبایی به فضای داخلی خانه یا محل کار شما افزوده است.

میز کنسول

میز کنسول

میزهای کنسول با سبد می تواند راه حل خوبی برای جمع آوری موارد استفاده روزانه شما در یک فضا باشد. شکل و اندازه این میز باعث می شود که شما در هر نقطه از خانه که بخواهید قرار دهید. میزهای کنسول هم جذاب هستند و هم کاربردی. بیشترین استفاده از میز کنسول در راهروها یا لابی است. میز کنسول یک نقطه کانونی ایجاد می کند و عملکردی را به فضای لابی اضافه می کند. همچنین می تواند به عنوان محلی برای جمع آوری نامه ها و نامه های روزانه شما استفاده شود. داشتن میز کنسول با سبد مزایای زیادی دارد ، زیرا نه تنها سطح بالایی را برای تزئینات فراهم می کند بلکه به عنوان محل جمع آوری نیز استفاده می شود. بعضی از میزها از فضای زیر برای قرار دادن جعبه یا سبد برای ذخیره سازی تشکیل شده است. فضای ذخیره سازی اضافی را بدون ایجاد آشفتگی وسایل در خانه فراهم می کند.

کنسول

کنسول

با کوچک شدن خانه ها عملا فضای کافی برای گنجایش همه وسایل نیست، امروزه طراحان با نوآوری به طراحی وسایل چند منظوره روی آورده اند. شما نمی توانید در یک خانه کوچک هم میز کنسول و هم جاکفشی داشته باشید. بنابراین جاکفشی کنسولی بهترین انتخاب برای شما می باشد.

کنسول جاکفشی

کنسول جاکفشی

میزهای کنسول از متریال مختلفی ساخته می شوند. اکثر آنها چوبی هستند. بعضی از آنها از چوب با یک قسمت شیشه ای ساخته شده اند. از آنجا که این میزها در سبک ها و رنگ های مختلف موجود است ، اطمینان از هماهنگی آن با سایر مبلمان اتاق بسیار مهم است. برای این منظور می توانید رنگ دیوار و کف را مطابقت دهید یا تضاد ایجاد کنید.

کنسول و آینه

کنسول و آینه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *