دسته‌بندی نشده

5 ویژگی کمد دیواری مناسب

ویژگی کمد دیواری مناسب
87 / 100

5 ویژگی کمد دیواری مناسب که شما را در خرید و طراحی آن کمک کند در این مطلب آورده شده است. مدل کمد دیواری یکی از با اهمیت ترین مواردی است که صاحبان خانه بر آن تاکید دارند و امروزه کمد دیواری از پرکاربردترین جزئیات دکوراسیون داخلی است و در طرح ها و جنس های مختلف ساخته می شود.

 5 ویژگی کمد دیواری مناسب

5 ویژگی کمد دیواری مناسب

1.مدل کمد دیواری جزیره

کمد دیواری جزیره

کمد دیواری جزیره

کمد دیواری جزیره در واقع کمدی است که در کمد دیواری شما تعبیه شده است و دقیقاً مانند یک جزیره آشپزخانه می تواند اهداف مختلفی را داشته باشد. جزایر کمد سفارشی می توانند دارای کشوهایی برای جواهرات و ساعت ها ، لباس زیر ، جوراب ساق بلند و لباس زیر باشند. میز پیشخوان یک سطح ارزشمند برای تاشو یا سازماندهی لباس یا قرار دادن وسایل تازه خریداری شده قبل از پوشیدن است. این جزیره همچنین می تواند مکان مناسبی برای قرار دادن شارژ تلفن ، ساعت هوشمند یا سایر وسایل الکترونیکی کوچک را داشته باشد.

2.قفسه های کلاه و کیف دستی

مدل کمد دیواری

مدل کمد دیواری

کلاه ها و کیف های دستی بهتر است در قفسه و در صورت امکان پشت درب شیشه ای نگهداری شوند تا گرد و غبار از آنها جدا نشود. چه تعداد قفسه مورد نیاز و اندازه آنها بستگی به نوع کلاه و کیف شما دارد.

3.جاکفشی

بهتر است برای نگهداری از کفش ها برای جلوگیری آلودگی و آسیب به کفش ها از یک جاکفشی استفاده کنید شما می توانید از جاکفشی هایی که درون کمد دیواری تعبیه می شود استفاده کنید.

4.نور پردازی

ویژگی کمد دیواری

ویژگی کمد دیواری

یکی از 5 ویژگی کمد دیواری مناسب نور آن می باشد. یک کمد باید حداقل سه نوع نور داشته باشد: روشنایی فرو رفتگی سقفی برای روشنایی عمومی ، نور LED یکپارچه در زیر یا پشت قفسه ها  برای برجسته سازی لوازم جانبی و یک لوستر زیبا برای اتاق. 

5.قرار دادن سبد ریلی درون کمد

ویژگی کمد دیواری مناسب

ویژگی کمد دیواری مناسب

هیچ کس از دیدن یک سبد پلاستیکی زشت که دور تا دور آن رخت خوابیده خوشش نمی آید. یک کمد دیواری که به خوبی طراحی شده باشد حداقل دارای سبد داخلی است اما می توانید تعداد بیشتری از آن را نیز داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *