دسته‌بندی نشده

جاکفشی دیواری چه مزیتی دارد؟

جاکفشی دیواری
89 / 100

جاکفشی طرح ها و مدل های مختلفی دارد یکی از این مدل ها جاکفشی دیواری می باشد که امروز سعی داریم مدل های آن را بررسی کنیم. جاکفشی ها می توانند مانند کمدها قفسه بندی و درب دار باشند و شما بسته به نیاز و سلیقه خود می توانید مدل پیشنهادی خود را خریداری کنید.

جاکفشی دیواری

جاکفشی دیواری

از انجایی که این جاکفشی در ورودی خانه نصب شده است همانطور که می بینید مانعی برای ورود و خروج نیست و یک نظم خاصی به ورودی خانه بخشیده است.

جاکفشی دیواری چه مزیتی دارد؟

مزایای زیادی برای خرید جا کفشی قابل نصب روی دیوار به شما می رسد. نه تنها می توانید در فضای خود صرفه جویی کنید ، بلکه کفش هایی نخواهید داشت که قرار است در تمام کف زمین قرار داشته باشند. شما می توانید از این به عنوان یک روش عالی برای ایجاد فضای منحصر به فرد و ایجاد یک طرح بر روی دیوار خود استفاده کنید ، اگر می توانید یکی از آنها را بیابید. همچنین ، می توانید کفش های زیادی را در اینجا نگه دارید تا مجبور نباشید همه آنها را در فضاهای مختلف قرار دهید.

جاکفشی

جاکفشی

یک مدل از جاکفشی های دیواری درون کمد دیواری قرار می گیرند و اتفاقا این مدل از ترندهای امروزی می باشد مخصوصا بلاگر های فشن حتما یک مدل از جاکفشی درون کمد دیواری، در اتاق لباس خود دارند.

 

جاکفشی

جاکفشی

این مدل جاکفشی را بیشتر در مدارس و مسجد ها مشاهده کرده اید. این مدل درست است که فضای کمی اشغال می کند اما کفش ها را بزرگنمایی میکند و جلوه زیبایی ندارد و برای خانه گزینه مناسبی نمی باشد.

مزیت جاکفشی دیواری

مزیت جاکفشی دیواری

جاکفشی با عمق 30 سانتی متر گنجایش کفش های زیادی دارد همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید این جاکفشی عمق 30 سانتی متر دارد و کفش های زیادی درون آن قرار داده شده است یکی از مزیت های جاکفشی درب دار جلوگیری از بوی نامطبوع کفش و تمیز نگه داشتن محیط است شما می توانید برای جلوه بهتر از گلدان ها و آینه ها استفاده کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *