دسته‌بندی نشده

دکوراسیون صورتی

دکوراسیون صورتی
52 / 100

دکوراسیون صورتی رنگی کاملا دخترانه و کمتر کسی به دنبال رنگ صورتی برای دکوراسیون منزل خود است اما طبق تحقیقات روانشناسان رنگ صورتی رفتارهای عصبی را کاهش می دهد و سبب صلح و آرامش می شود. ترکیب رنگ صورتی با دیگر رنگ ها یک پالت وصف ناپذیری ایجاد می کند و محیط خانه شما را گرم و صمیمی می کند فقط کافیست اصول و مکمل رنگ ها را بشناسید تا خانه ای دلربا با رنگ صورتی داشته باشید.

دکوراسیون خانه

دکوراسیون خانه

اصول دکوراسیون خانه به رنگ صورتی

رنگ صورتی در هنگام طراحی انتخاب جسورانه ای است و برای همه مناسب نیست. اما برای دوستداران رنگ در میان ما ، همراهی با یک پالت قدرتمند الهام گرفته از صورتی ممکن است همان چیزی باشد که شما برای تزریق نشاط بیشتر به فضای زندگی خود نیاز دارید. همانطور که گفته شد ، طبق تجربه افراد در مورد ترکیب رنگ صورتی احتیاط می کنند. آنها نه تنها نگران این هستند که بیش از حد پررنگ باشد ، بلکه مطمئن نیستند که با چه چیزی آن را جفت کنند. اما دیگر جای نگرانی نیست در اینجا مکمل رنگ برای استفاده با رنگ صورتی و تعداد زیادی عکس الهام بخش وجود دارد که کار را برای شما آسان می کند. 

دکوراسیون صورتی

دکوراسیون صورتی

چه رنگ هایی با دکوراسیون صورتی مناسب است؟

صورتی و سیاه
دکوراسیون صورتی و مشکی

دکوراسیون صورتی و مشکی

صورتی با مشکی یکی از جفت های رنگی پر کاربرد است. رنگ مشکی تأثیرگذار و چشمگیر است ، و در صورت استفاده با رنگ صورتی می تواند شادابی و عمق ایجاد کند. همراه با رنگهای صورتی از هر سایه ، زمینه سیاه و احساس خوشحال و شاد صورتی را به فضا تعادل می بخشد. صورتی پر رنگ و پر جنب و جوش ، مانند صورتی استفاده شده روی این مبل ، ممکن است یک انتخاب جسورانه به نظر برسد ، اما وقتی رنگ مشکی را اضافه می کنید ، اتاق متعادل می شود. این امر به ویژه در اتاق هایی که تعداد زیادی تکه خنثی دارند ، بیشتر دیده می شود ، همانطور که در اینجا دیده می شود. اگر می خواهید به اتاق خنثی خود جلوه و نشاط بیشتری ببخشید ، چند رنگ صورتی و مشکی این کار را انجام می دهد.

صورتی و خاکستری
دکوراسیون صورتی و خاکستری

دکوراسیون صورتی و خاکستری

رنگ صورتی با سایه های خاموش مانند خاکستری ، به خصوص رنگ های خاکستری صاف ، آرام و خنثی خوب به نظر می رسد. صورتی و خاکستری در کنار هم احساس خوشایندی و راحتی را ایجاد می کنند. اگر فضای شما عمدتا سفید است می توانید از یک مبل خاکستری با بالش های صورتی  و از یک جاکفشی آینه دار با گل های صورتی استفاده کنید.

صورتی و آبی
دکوراسیون صورتی و آبی

دکوراسیون صورتی و آبی

سایه های صورتی و آبی می توان به صورت ترکیبی برای فضای خانه پر جنب و جوش و دکوراسیون صورتی استفاده کرد. تن های روشن و صورتی و آبی دارای یک اثر انرژی بخش قوی هستند. صورتی و آبی نیز به خوبی با رنگ های دیگر مخلوط می شوند تا فضای رنگارنگ تری ایجاد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *